2015-01-28

IGYVENDINTI PROJEKTAI

VšĮ „Galimybių plėtra“ savo veiklą pradėjo 2012 m. rugsėjį.

2013 m. VšĮ  „Galimybių plėtra“ organizavo mokymus VšĮ „AMES“  užsakymu – „IKT naudojimas užsienio kalbų užsiėmimų metu“,  „Projektų  valdymas“,  tais pačiais metais organizavo  anglų kalbos mokymus VšĮ Utenos kolegijos dėstytojams.

Nuo 2013 m. VšĮ „Galimybių plėtra“ bendradarbiauja su Asociacija vaikų ir jaunimo dienos centru „Mūsų nameliai“.  Moksleiviams ir jų tėveliams organizuoja renginius,  renginių ir susitikimų tematika pati įvairiausia: skirtus  savęs pažinimui, bendravimui ir bendradarbiavimui, savo bendruomenės pažinimui.  Viso suorganizuoti  6 renginiai.

VšĮ „Galimybių plėtra“ dalyvavo įgyvendinant Sveikatos žurnalistų asociacija ir partnerių inicijuotą akciją, renginį, skirtą inkontinencijos problemai.  Renginys vyko 2013 m.  birželio 28 d. Renginys vyko Vilniuje  Rotušės aištėje.

Renginiu  buvo siekiama atkreipti visuomenės ir valdžios dėmesį į medicininę problemą (inkontinencija – šlapimo nelaikymas, apie kurią nenorima kalbėti ir kuri sukelia didelių socialinių problemų), kuri šiuo metu reikalauja neatidėliotinų valstybinio masto sprendimų. Dėl prastai sprendžiamos inkontinencijos kenčia daugelio sergančiųjų ir neįgaliųjų gyvenimo kokybė – žmonės užsidaro namie, jie vengia bendravimo, todėl akcijos metu nuskambėjo: Tai mūsų gyvenimai ! Ir mes nenorime, kad valdžios abejingumas darytų jiems įtaką!

Renginio metu pasirodė neįgaliųjų ansambliai. Renginį vedė žinoma žurnalistė Angelė Kiliuvienė. Buvo renkamos lėšos šlapimo gaminiams, kurios buvo perduotos Vilniaus neįgaliųjų dienos centro lankytojams.

Bendradarbiaujant  su Švietimo informacinių technologijų centru ir jų partneriais  2014 m. vasario 11 d. organizavo Tarptautinės saugesnio interneto dienos renginį. Renginys buvo organizuotas  parodų ir  kongresų  centre Litexpo. Dalyvavo daugiau kaip 350  dalyvių,  netradicinė pamoka buvo transliuojama internetu.

2014 metais gegužės mėnesį  „Galimybių plėtra“ organizavo  Europos dienos  renginį  moksleiviams  Vilniaus miesto savivaldybės centrinė bibliotekos  Naujos Vilnios bibliotekos filiale.  Užsimezgus glaudžiam bendradarbiavimui aktyviai prisidėjome vykdant projektą „Skėtis danguje“,  kuris suvienijo lietuvių ir romų vaikus.

2014 m. lapkričio ir gruodžio  mėnesiais  vykdėme mokymus „Problemų sprendimas bendradarbiaujant“. Mokymai buvo skirti  Lietuvos mokytojams, kurie savo darbe  planuoja taikyti šį metodą.

Laimėtas projektas – paminėti

Y2Y konferencijos organizavimas

Comments are closed.